Loading...
You are here:  Home  >  Mój tekst to Twoja sprzedaż

Mój tekst to Twoja sprzedaż

Pisanie-online.pl to portal poświęcony marketingowi treści i sprzedaży gotowych tekstów prowadzony przez pasjonata, zawodowego SEO Copywritera.

O czym publikuję?

Marketing treści to jakościowe podejście do kontaktu z grupą docelową zorientowane na edukację, przekazanie wartości, a następnie na nawiązanie relacji sprzedażowych, partnerskich, krótko mówiąc. Internet to treść, a jakościowy artykuł SEO nie tylko sprzedaje, ale buduje autorytet.

Sztuka pisania pod SEO – Warsztat to dział z mocno praktycznymi wskazówkami umożliwiającymi zoptymalizowanie wszystkich treści na własnej stronie w taki sposób, aby odpowiadały na wymagania wyszukiwarek, przyciągały użytkowników i dawały przyjemność z lektury. Uczę pisania CV od absolutnych podstaw, ogłoszeń przyciągających uwagę z praktycznymi przykładami, opisów do katalogów, wciągających opisów produktów, wielu innych form. Jestem praktykiem pisania i stawiam na użyteczny warsztat, prosty, poradnikowy styl wypowiedzi do szybkiego wdrożenia w sektorze e-commerce.

Marka Bardzo Osobista to kategoria dotycząca tworzenia własnego wizerunku w sieci, życiu przekładającego się na autorytet, a docelowo zyski z prowadzonej działalności. Wiarygodność to wszystko.

Polecane narzędzia, tutaj umawiam szczegółowo różne serwisy, czy techniki, które przydały mi się w codziennej rutynie.

Blog Lekkiego Pióra, zbiór luźnych artykułów, często związanych z pisaniem, mediami, samorozwojem, medytacją, budowaniem świadomości wewnętrznej. Interesuję się wieloma sprawami i lubię dzielić się wiedzą, a zatem blog stanowi pewną odskocznię od poważniejszych, powiedzmy komercyjnych zagadnień.

Wartości

Dzielę się pasją tworzenia wartościowej treści. Uważam, że wymiana wiedzy w internecie to prawdziwy dar i przywilej.

Udzielam wskazówek na podstawie ponad 10-letniego doświadczenia zawodowego (piszę codziennie). Dyskusję z artykułów przeniosłem na media społecznościowe dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa zarządzania stroną. Promuję minimalizm, maksymalną czytelność, użyteczność publikacji.

Gotowe teksty od SEO Copywritera

Prowadzę sprzedaż gotowych artykułów na Giełdzie Tekstów. Udostępniam zróżnicowane tematycznie teksty SEO w stylu podobne do publikacji zamieszczonych w serwisie. Możesz zasugerować temat, który Cię interesuje, a po jakimś czasie pojawi się w mojej bazie sprzedażowej. To mój dodatkowy, czujnie rozwijany projekt, w którym stawiam na maksymalną jakość. Dlaczego akurat Giełda Tekstów? Ułatwiają rozliczenia, a treść przechodzi moderację, więc masz podwójne potwierdzenie wartości. Ode mnie i od nich.

Dziękuję serdecznie za zainteresowanie moją twórczością i zachęcam do ciekawej lektury, zakupu moich dopracowanych tekstów SEO, czy do składania standardowych zamówień rozliczanych na fakturę VAT. Preferuję długoterminową współpracę.