Loading...
You are here:  Home  >  Kontakt

Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować, zlecić coś do napisania, podziękować za dobry artykuł, a może poszukujesz jakiegoś rozwiązania, którego nie ma jeszcze na stronie? Jeżeli tak daj znać, chętnie opublikuję wartościowy tekst.

Uzasadnione prośby o współpracę, stworzenie artykułu sponsorowanego z odnośnikiem do Twojej oferty (indywidualna wycena), najlepiej powiązane tematycznie z witryną również mile widziane.

Odpisuję najczęściej w jeden dzień roboczy. W niektórych przypadkach maksymalnie do dwóch, trzech dni. Na spam reklamowy z reguły nie odpowiadam.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności na podany adres e-mail informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.).

Klauzula informacyjna

Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu, jakim jest potencjalna współpraca. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz cookies.