Wczytywanie...
Jesteś tutaj  Strona główna  >  O mnie

O mnie

 

Jestem pasjonatem pisania, a jednocześnie współpracownikiem wielu agencji interaktywnych. To mój sposób na życie. Lubię dzielić się wiedzą. Interesuję się wieloma sprawami, głównie marketingiem treści, rynkiem kapitałowym, samorozwojem, medytacją, treningiem siłowym w duchu Joe Weidera. Skupiam się na przekazywaniu wartości w atmosferze szacunku. 

Moje motto życiowe, którego przestrzegam na co dzień pochodzi z „Rozmyślań” Marka Aureliusza. Bardzo praktycznie podchodzę do filozofii, budowania pewności siebie, asertywności, samodyscypliny. 

Jeżeli wypełniasz dzisiejsze obowiązki, idąc drogą właściwą i rozsądną, gorliwie, wytrwale, życzliwie, a nie zwracasz uwagi na żadną rzecz poboczną, lecz utrzymujesz swego demona w czystości takiej, jakbyś go musiał wnet oddać, jeżeli ku temu zwrócisz swe starania, niczego nie pożądając ani nie unikając, lecz zadowalając się każdą pracą, wykonywaną w myśl praw natury, i bohaterską szczerością w tym, co mówisz i głosisz, żyć będziesz szczęśliwie. A nie ma nikogo, kto by mocen był temu przeszkodzić.